top of page
  • Sportomanija

Jedinstvo Putevi novi član Srpske lige Zapad

Updated: May 12

Već u prvoj utakmici Plej off-a fudbaleri užičkog Jedinstva Putevi su izborili ulazak u viši rang, Srpsku ligu Zapad, jer su na svom terenu savladali ekipu Poleta iz Trbušana rezultatom 4:0 (3:0). U ovoj utakmici Užičanima je bio dovoljan i samo bod, da bi se posle šest godina vratili u srpskoligaško društvo.

U listu strelaca za upisali su se Marić, Ćirović, Mitrović i Tomić.

Blizu 1000 gledalaca uživalo je u majstorijama Užičana koji su silno motivisani ušli u ovaj meč. Već od trećeg minuta poveli su golom Darka Marića, a posle je sve išlo kao podmazano. Do odlaska na zasluženi odmor golman Madažervić je dva puta vadio loptu iz mreže, a u nastavku susreta nastavlja se dominacija "putara". Tačku na ovaj susret stavlja rezervista Tomić. Nastalo je veliko slavlje i igrač i navijača.

Sportski centar Krčagovo. Gledalaca: 1000. Sudija: Aleksandar Gavrilović (Kraljevo). Pomoćnici: Pavle Knežević (Raška) i Nikola Panović (Kraljevo).

FK JEDINSTVO PUTEVI: Lazić, Krstović, Ćirović, Marjanović, Marić, Miličić, Mitrović, Ječmenica, N. Lazović, Cvetković, Božić.

FK POLET: Madžarević, Vuković, Jakovljević, Stašić, Čupić, Šarčević, Mićović, Dilparić, Milošević, Koković, Gavrić.