top of page

Stonoteniseri Jedinstva ostvarili važnu pobedu

  • Sportomanija
  • May 12
  • 1 min read

Stonoteniseri užičkog Jedinstva ostvarili su ključnu pobedu u sedmom kolu plej-offa Druge savezne lige Srbije, savladavši na domaćem terenu ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 4:1. Ovim trijumfom, Užičani su se revanširali za jedini poraz u sezoni, i zadržali lidersku poziciju na tabeli.

FOTO: SK Jedinstvo

Ekipa Jedinstva je u derbiju kola nastupala u najjačem sastavu Čolaković, Pejak i Glišić koji su maksimalno skoncentirsanom i sigurnom igrom opravdali ulogu favorita na svom terenu.

Odluka o ulasku u viši rang pašće u poslednjem kolu kada Užičani gostuju u Aranđelovcu drugoplasiranoj ekipi. Direktan duel će se odigrati u četvrtak 14. maja sa početkom od 18 h i odlučiće o novom članu elitne Prve lige Srbije. Eventualni trijumf u Aranđelovcu bio bi najveći uspeh u dugogodišnjoj istoriji kluba, a grad Užice bi dobio još jednog prvoligaša.

Comments


bottom of page